2022-06-25 20:00:1125 czerwca 2022 | Same Asy Team vs Dar Bud | 5 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 30 |
2022-06-25 19:00:3825 czerwca 2022 | FC Los Garkos vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 0 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 30 |
2022-06-25 18:00:0525 czerwca 2022 | Mahle Team vs Young Stars | 0 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 30 |
2022-06-25 17:00:2825 czerwca 2022 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Wenteo Team | 4 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 30 |
2022-06-25 16:00:5725 czerwca 2022 | Mat Bud Printwizards Team vs Stelmax | 7 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 30 |
2022-06-25 15:00:2425 czerwca 2022 | Catering Wierzbno vs Forewer Inox Przygodzice | 3 - 13 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 30 |
2022-06-25 14:00:3125 czerwca 2022 | Bemovo Elektro-komp vs Octagon Printwizards.pl | 3 - 10 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 30 |
2022-06-19 15:30:5519 czerwca 2022 | Octagon Printwizards.pl vs Smerfy OW | 3 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 29 |
2022-06-19 14:30:0319 czerwca 2022 | Forewer Inox Przygodzice vs Bemovo Elektro-komp | 6 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 29 |
2022-06-19 13:30:3419 czerwca 2022 | Stelmax vs Catering Wierzbno | 6 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 29 |
2022-06-19 12:30:0419 czerwca 2022 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Mat Bud Printwizards Team | 7 - 6 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 29 |
2022-06-19 11:30:3119 czerwca 2022 | Wenteo Team vs Same Asy Team | 2 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 29 |
2022-06-19 10:30:0219 czerwca 2022 | Young Stars vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 0 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 29 |
2022-06-11 19:00:2911 czerwca 2022 | Catering Wierzbno vs Dar Bud | 5 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 28 |
2022-06-11 18:00:3411 czerwca 2022 | FC Los Garkos vs Young Stars | 0 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 28 |
2022-06-11 17:00:5611 czerwca 2022 | Smerfy OW vs Stelmax | 3 - 6 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 28 |
2022-06-11 16:00:5311 czerwca 2022 | Bemovo Elektro-komp vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 1 - 6 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 28 |
2022-06-11 15:00:4611 czerwca 2022 | Octagon Printwizards.pl vs Forewer Inox Przygodzice | 4 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 28 |
2022-06-11 14:00:0811 czerwca 2022 | Same Asy Team vs Mahle Team | 5 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 28 |
2022-06-05 16:30:305 czerwca 2022 | Dar Bud vs Mahle Team | 0 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 25 |
2022-06-05 15:30:565 czerwca 2022 | Forewer Inox Przygodzice vs FC Los Garkos | 5 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 25 |
2022-06-05 14:30:025 czerwca 2022 | Wenteo Team vs Young Stars | 1 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 25 |
2022-06-05 13:30:425 czerwca 2022 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 2 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 25 |
2022-06-05 12:30:515 czerwca 2022 | Stelmax vs Same Asy Team | 1 - 9 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 25 |
2022-06-05 11:30:115 czerwca 2022 | Octagon Printwizards.pl vs Mat Bud Printwizards Team | 1 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 25 |
2022-06-05 10:30:265 czerwca 2022 | Smerfy OW vs Catering Wierzbno | 10 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 25 |
2022-06-04 20:00:294 czerwca 2022 | Mat Bud Printwizards Team vs Wenteo Team | 7 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 28 |
2022-05-29 16:30:1029 maja 2022 | Stelmax vs FC Los Garkos | 5 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 27 |
2022-05-29 15:30:3829 maja 2022 | Dar Bud vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 0 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 27 |
2022-05-29 14:30:2929 maja 2022 | Smerfy OW vs Bemovo Elektro-komp | 4 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 27 |
2022-05-29 13:30:4829 maja 2022 | Octagon Printwizards.pl vs Catering Wierzbno | 2 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 27 |
2022-05-29 12:30:1729 maja 2022 | Forewer Inox Przygodzice vs Mat Bud Printwizards Team | 2 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 27 |
2022-05-29 11:30:1329 maja 2022 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Same Asy Team | 3 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 27 |
2022-05-29 10:30:3029 maja 2022 | Wenteo Team vs Mahle Team | 6 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 27 |
2022-05-22 16:30:1022 maja 2022 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Mahle Team | 16:30:1016:30 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 26 |
2022-05-22 15:30:2222 maja 2022 | Same Asy Team vs Young Stars | 5 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 26 |
2022-05-22 14:30:0522 maja 2022 | FC Los Garkos vs Wenteo Team | 0 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 26 |
2022-05-22 13:30:2822 maja 2022 | Mat Bud Printwizards Team vs Dar Bud | 13:30:2813:30 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 26 |
2022-05-22 13:30:0622 maja 2022 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Mahle Team | 2 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 26 |
2022-05-22 13:30:0022 maja 2022 | Mat Bud Printwizards Team vs Dar Bud | 16 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 26 |
2022-05-22 12:30:5822 maja 2022 | Catering Wierzbno vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 12:30:5812:30 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 26 |
2022-05-22 12:30:0522 maja 2022 | Catering Wierzbno vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 1 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 26 |
2022-05-22 11:30:2822 maja 2022 | Bemovo Elektro-komp vs Stelmax | 11:30:2811:30 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 26 |
2022-05-22 10:30:5122 maja 2022 | Smerfy OW vs Forewer Inox Przygodzice | 10:30:5110:30 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 26 |
2022-05-22 10:30:2822 maja 2022 | Smerfy OW vs Forewer Inox Przygodzice | 1 - 6 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 26 |
2022-05-07 20:00:397 maja 2022 | Same Asy Team vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 1 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 24 |
2022-05-07 19:00:117 maja 2022 | FC Los Garkos vs Mahle Team | 0 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 24 |
2022-05-07 18:00:257 maja 2022 | Mat Bud Printwizards Team vs Young Stars | 6 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 24 |
2022-05-07 17:00:537 maja 2022 | Catering Wierzbno vs Wenteo Team | 3 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 24 |
2022-05-07 16:00:257 maja 2022 | Bemovo Elektro-komp vs Dar Bud | 7 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 24 |
2022-05-07 15:00:477 maja 2022 | Smerfy OW vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 2 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 24 |
2022-05-07 14:00:317 maja 2022 | Octagon Printwizards.pl vs Stelmax | 4 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 24 |
2022-05-01 16:30:251 maja 2022 | Stelmax vs Forewer Inox Przygodzice | 5 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 23 |
2022-05-01 15:30:551 maja 2022 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Octagon Printwizards.pl | 7 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 23 |
2022-05-01 14:30:211 maja 2022 | Dar Bud vs Smerfy OW | 0 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 23 |
2022-05-01 13:30:361 maja 2022 | Wenteo Team vs Bemovo Elektro-komp | 8 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 23 |
2022-05-01 12:30:041 maja 2022 | Young Stars vs Catering Wierzbno | 11 - 6 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 23 |
2022-05-01 11:30:341 maja 2022 | Mahle Team vs Mat Bud Printwizards Team | 1 - 10 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 23 |
2022-05-01 10:30:441 maja 2022 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs FC Los Garkos | 5 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 23 |
2022-04-24 16:30:2624 kwietnia 2022 | Catering Wierzbno vs Mat Bud Printwizards Team | 3 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 22 |
2022-04-24 15:30:5824 kwietnia 2022 | Bemovo Elektro-komp vs FC Los Garkos | 5 - 11 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 22 |
2022-04-24 14:30:1824 kwietnia 2022 | Smerfy OW vs Same Asy Team | 1 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 22 |
2022-04-24 13:30:2524 kwietnia 2022 | Octagon Printwizards.pl vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 1 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 22 |
2022-04-24 12:30:0524 kwietnia 2022 | Forewer Inox Przygodzice vs Mahle Team | 7 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 22 |
2022-04-24 11:30:0424 kwietnia 2022 | Stelmax vs Young Stars | 5 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 22 |
2022-04-24 10:30:1724 kwietnia 2022 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Wenteo Team | 2 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 22 |
2022-04-23 20:00:1023 kwietnia 2022 | Stelmax vs Dar Bud | 10 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 21 |
2022-04-23 19:00:3523 kwietnia 2022 | Catering Wierzbno vs Same Asy Team | 1 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 21 |
2022-04-23 18:00:1023 kwietnia 2022 | Bemovo Elektro-komp vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 3 - 7 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 21 |
2022-04-23 17:00:3323 kwietnia 2022 | Smerfy OW vs Mahle Team | 2 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 21 |
2022-04-23 16:00:5223 kwietnia 2022 | Octagon Printwizards.pl vs Young Stars | 5 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 21 |
2022-04-23 15:00:2023 kwietnia 2022 | Forewer Inox Przygodzice vs Wenteo Team | 5 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 21 |
2022-04-23 14:00:3123 kwietnia 2022 | Mat Bud Printwizards Team vs FC Los Garkos | 12 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 21 |
2022-04-09 20:00:569 kwietnia 2022 | Dar Bud vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 2 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 20 |
2022-04-09 19:00:199 kwietnia 2022 | Wenteo Team vs Stelmax | 1 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 20 |
2022-04-09 18:00:489 kwietnia 2022 | Young Stars vs Forewer Inox Przygodzice | 3 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 20 |
2022-04-09 17:00:109 kwietnia 2022 | Mahle Team vs Octagon Printwizards.pl | 0 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 20 |
2022-04-09 16:00:169 kwietnia 2022 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Smerfy OW | 2 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 20 |
2022-04-09 15:00:289 kwietnia 2022 | Same Asy Team vs Bemovo Elektro-komp | 2 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 20 |
2022-04-09 14:00:279 kwietnia 2022 | FC Los Garkos vs Catering Wierzbno | 3 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 20 |
2022-04-03 16:30:423 kwietnia 2022 | Mat Bud Printwizards Team vs Same Asy Team | 4 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 19 |
2022-04-03 15:30:583 kwietnia 2022 | Forewer Inox Przygodzice vs Dar Bud | 9 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 19 |
2022-04-03 14:30:233 kwietnia 2022 | Octagon Printwizards.pl vs Wenteo Team | 5 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 19 |
2022-04-03 13:30:413 kwietnia 2022 | Smerfy OW vs Young Stars | 2 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 19 |
2022-04-03 12:30:063 kwietnia 2022 | Stelmax vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 3 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 19 |
2022-04-03 11:30:333 kwietnia 2022 | Catering Wierzbno vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 4 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 19 |
2022-04-03 10:30:403 kwietnia 2022 | Bemovo Elektro-komp vs Mahle Team | 1 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 19 |
2022-03-27 16:30:1727 marca 2022 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Mat Bud Printwizards Team | 5 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 18 |
2022-03-27 15:30:4727 marca 2022 | Same Asy Team vs FC Los Garkos | 7 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 18 |
2022-03-27 14:30:1727 marca 2022 | Mahle Team vs Catering Wierzbno | 3 - 9 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 18 |
2022-03-27 13:30:4427 marca 2022 | Young Stars vs Bemovo Elektro-komp | 3 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 18 |
2022-03-27 12:30:0027 marca 2022 | Wenteo Team vs Smerfy OW | 5 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 18 |
2022-03-27 11:30:2827 marca 2022 | Dar Bud vs Octagon Printwizards.pl | 2 - 10 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 18 |
2022-03-27 10:30:4427 marca 2022 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Forewer Inox Przygodzice | 1 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 18 |
2022-03-26 20:00:1226 marca 2022 | Bemovo Elektro-komp vs Catering Wierzbno | 3 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 17 |
2022-03-26 19:00:3726 marca 2022 | Smerfy OW vs Mat Bud Printwizards Team | 1 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 17 |
2022-03-26 18:00:0526 marca 2022 | Octagon Printwizards.pl vs FC Los Garkos | 5 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 17 |
2022-03-26 17:00:2926 marca 2022 | Forewer Inox Przygodzice vs Same Asy Team | 2 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 17 |
2022-03-26 16:00:5626 marca 2022 | Stelmax vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 2 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 17 |
2022-03-26 15:00:2226 marca 2022 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Mahle Team | 6 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 17 |
2022-03-26 14:00:5826 marca 2022 | Dar Bud vs Young Stars | 4 - 14 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 17 |
2022-03-13 16:30:4313 marca 2022 | Mahle Team vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 0 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 15 |
2022-03-13 15:30:0913 marca 2022 | Young Stars vs Same Asy Team | 4 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 15 |
2022-03-13 14:30:1913 marca 2022 | Wenteo Team vs FC Los Garkos | 0 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 15 |
2022-03-13 13:30:5413 marca 2022 | Dar Bud vs Mat Bud Printwizards Team | 2 - 7 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 15 |
2022-03-13 12:30:2113 marca 2022 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Catering Wierzbno | 4 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 15 |
2022-03-13 11:30:2313 marca 2022 | Stelmax vs Bemovo Elektro-komp | 4 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 15 |
2022-03-13 10:30:0013 marca 2022 | Forewer Inox Przygodzice vs Smerfy OW | 9 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 15 |
2022-03-05 20:00:335 marca 2022 | Wenteo Team vs Dar Bud | 2 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 16 |
2022-03-05 19:00:585 marca 2022 | Young Stars vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 2 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 16 |
2022-03-05 18:00:135 marca 2022 | Mahle Team vs Stelmax | 3 - 6 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 16 |
2022-03-05 17:00:095 marca 2022 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Forewer Inox Przygodzice | 1 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 16 |
2022-03-05 16:00:545 marca 2022 | Same Asy Team vs Octagon Printwizards.pl | 1 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 16 |
2022-03-05 15:00:405 marca 2022 | FC Los Garkos vs Smerfy OW | 6 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 16 |
2022-03-05 14:00:135 marca 2022 | Mat Bud Printwizards Team vs Bemovo Elektro-komp | 4 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 16 |
2021-11-27 20:00:3727 listopada 2021 | Smerfy OW vs Octagon Printwizards.pl | 4 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 14 |
2021-11-27 19:00:5527 listopada 2021 | Bemovo Elektro-komp vs Forewer Inox Przygodzice | 4 - 8 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 14 |
2021-11-27 18:00:0927 listopada 2021 | Catering Wierzbno vs Stelmax | 3 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 14 |
2021-11-27 17:00:5527 listopada 2021 | Mat Bud Printwizards Team vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 3 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 14 |
2021-11-27 16:00:5627 listopada 2021 | FC Los Garkos vs Dar Bud | 7 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 14 |
2021-11-27 15:00:1427 listopada 2021 | Same Asy Team vs A2T Team | 1 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 14 |
2021-11-27 14:00:2927 listopada 2021 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Young Stars | 2 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 14 |
2021-11-21 16:30:3821 listopada 2021 | Stelmax vs Mat Bud Printwizards Team | 1 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 13 |
2021-11-21 15:30:5621 listopada 2021 | A2T Team vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 1 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 13 |
2021-11-21 14:30:5721 listopada 2021 | Dar Bud vs Same Asy Team | 0 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 13 |
2021-11-21 13:30:3821 listopada 2021 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs FC Los Garkos | 4 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 13 |
2021-11-21 12:30:4221 listopada 2021 | Young Stars vs Mahle Team | 4 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 13 |
2021-11-21 11:30:5621 listopada 2021 | Forewer Inox Przygodzice vs Catering Wierzbno | 6 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 13 |
2021-11-21 10:30:0721 listopada 2021 | Octagon Printwizards.pl vs Bemovo Elektro-komp | 15 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 13 |
2021-11-13 20:00:0113 listopada 2021 | Bemovo Elektro-komp vs Smerfy OW | 0 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 12 |
2021-11-13 19:00:0213 listopada 2021 | FC Los Garkos vs Stelmax | 4 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 12 |
2021-11-13 18:00:2013 listopada 2021 | Mat Bud Printwizards Team vs Forewer Inox Przygodzice | 4 - 10 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 12 |
2021-11-13 17:00:2713 listopada 2021 | Catering Wierzbno vs Octagon Printwizards.pl | 3 - 9 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 12 |
2021-11-13 16:00:4113 listopada 2021 | Same Asy Team vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 2 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 12 |
2021-11-13 15:00:0313 listopada 2021 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Dar Bud | 3 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 12 |
2021-11-13 14:00:0813 listopada 2021 | Mahle Team vs A2T Team | 3 - 6 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 12 |
2021-11-07 16:30:447 listopada 2021 | Mat Bud Printwizards Team vs A2T Team | 1 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 11 |
2021-11-07 15:30:597 listopada 2021 | Smerfy OW vs Stelmax | 3 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 11 |
2021-11-07 14:30:537 listopada 2021 | Bemovo Elektro-komp vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 0 - 7 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 11 |
2021-11-07 13:30:237 listopada 2021 | Catering Wierzbno vs Dar Bud | 2 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 11 |
2021-11-07 12:30:047 listopada 2021 | Octagon Printwizards.pl vs Forewer Inox Przygodzice | 4 - 6 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 11 |
2021-11-07 11:30:197 listopada 2021 | FC Los Garkos vs Young Stars | 1 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 11 |
2021-11-07 10:30:287 listopada 2021 | Same Asy Team vs Mahle Team | 10 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 11 |
2021-11-06 20:00:476 listopada 2021 | A2T Team vs Young Stars | 2 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 10 |
2021-11-06 19:00:466 listopada 2021 | Dar-Bud vs Mahle Team | 6 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 10 |
2021-11-06 18:00:576 listopada 2021 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 3 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 10 |
2021-11-06 17:00:346 listopada 2021 | Stelmax vs Same Asy Team | 3 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 10 |
2021-11-06 16:00:446 listopada 2021 | Forewer Inox Przygodzice vs FC Los Garkos | 1 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 10 |
2021-11-06 15:00:016 listopada 2021 | Octagon Printwizards.pl vs Mat Bud Printwizards Team | 1 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 10 |
2021-11-06 14:00:236 listopada 2021 | Smerfy OW vs Catering Wierzbno | 4 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 10 |
2021-10-31 16:30:2631 października 2021 | Stelmax vs Mahle Team | 3 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 9 |
2021-10-31 15:30:5931 października 2021 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Young Stars | 1 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 9 |
2021-10-31 14:30:2331 października 2021 | Dar Bud vs A2T Team | 1 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 9 |
2021-10-31 13:30:2731 października 2021 | Forewer Inox Przygodzice vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 1 - 6 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 9 |
2021-10-31 12:30:4131 października 2021 | Octagon Printwizards.pl vs Same Asy Team | 7 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 9 |
2021-10-31 11:30:5931 października 2021 | Smerfy OW vs FC Los Garkos | 3 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 9 |
2021-10-31 10:30:1831 października 2021 | Bemovo Elektro-komp vs Mat Bud Printwizards Team | 1 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 9 |
2021-10-23 20:00:4523 października 2021 | A2T Team vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 1 - 8 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 8 |
2021-10-23 19:00:5223 października 2021 | FC Los Garkos vs Bemovo Elektro-komp | 7 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 8 |
2021-10-23 18:00:0423 października 2021 | Same Asy Team vs Smerfy OW | 7 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 8 |
2021-10-23 17:00:2723 października 2021 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Octagon Printwizards.pl | 2 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 8 |
2021-10-23 16:00:5323 października 2021 | Mat Bud Printwizards Team vs Catering Wierzbno | 1 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 8 |
2021-10-23 15:00:0623 października 2021 | Young Stars - Stelmax | 2 - 6 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 8 |
2021-10-23 14:00:0723 października 2021 | Mahle Team vs Forewer Inox Przygodzice | 3 - 8 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 8 |
2021-10-17 16:30:0717 października 2021 | Forewer Inox Przygodzice vs Stelmax | 10 - 9 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 7 |
2021-10-17 15:30:0917 października 2021 | Bemovo Elektro-komp vs A2T Team | 1 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 7 |
2021-10-17 14:30:3417 października 2021 | Smerfy OW vs Dar Bud | 4 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 7 |
2021-10-17 13:30:3117 października 2021 | Octagon Printwizards.pl vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 5 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 7 |
2021-10-17 12:30:3017 października 2021 | Catering Wierzbno vs Young Stars | 5 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 7 |
2021-10-17 11:30:2117 października 2021 | Mat Bud Printwizards Team vs Mahle Team | 6 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 7 |
2021-10-17 10:30:1717 października 2021 | FC Los Garkos vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 2 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 7 |
2021-10-09 20:00:389 października 2021 | Dar Bud vs Stelmax | 6 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 6 |
2021-10-09 19:00:589 października 2021 | Same Asy Team vs Catering Wierzbno | 2 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 6 |
2021-10-09 18:00:599 października 2021 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Bemovo Elektro-komp | 7 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 6 |
2021-10-09 17:00:159 października 2021 | Mahle Team vs Smerfy OW | 3 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 6 |
2021-10-09 16:00:129 października 2021 | Young Stars vs Octagon Printwizards.pl | 2 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 6 |
2021-10-09 15:00:309 października 2021 | A2T Team vs Forewer Inox Przygodzice | 3 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 6 |
2021-10-09 14:00:429 października 2021 | FC Los Garkos vs Mat Bud Printwizards Team | 5 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 6 |
2021-10-03 16:30:343 października 2021 | A2T Team vs Smerfy OW | 1 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 5 |
2021-10-03 14:30:143 października 2021 | Mahle Team vs Catering Wierzbno | 3 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 5 |
2021-10-03 13:30:483 października 2021 | Young Stars vs Bemovo Elektro-komp | 3 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 5 |
2021-10-03 13:30:263 października 2021 | Same Asy Team vs FC Los Garkos | 2 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 5 |
2021-10-03 12:30:323 października 2021 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Mat Bud Printwizards Team | 6 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 5 |
2021-10-03 11:30:433 października 2021 | Dar Bud vs Octagon Printwizards.pl | 3 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 5 |
2021-10-03 10:30:153 października 2021 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Forewer Inox Przygodzice | 3 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 5 |
2021-10-02 20:00:222 października 2021 | Mat Bud Printwizards Team vs Same Asy Team | 2 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 4 |
2021-10-02 19:00:192 października 2021 | Forewer Inox Przygodzice vs Dar Bud | 6 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 4 |
2021-10-02 18:00:152 października 2021 | Octagon Printwizards.pl vs A2T Team | 6 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 4 |
2021-10-02 17:00:082 października 2021 | Smerfy OW vs Young Stars | 1 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 4 |
2021-10-02 16:00:302 października 2021 | Stelmax vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 2 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 4 |
2021-10-02 15:00:202 października 2021 | Catering Wierzbno vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 2 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 4 |
2021-10-02 14:00:292 października 2021 | Bemovo Elektro-komp vs Mahle Team | 5 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 4 |
2021-09-26 16:30:4326 września 2021 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Dar Bud | 5 - 0 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 3 |
2021-09-26 15:30:4426 września 2021 | Stelmax vs A2T Team | 3 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 3 |
2021-09-26 14:30:0226 września 2021 | Forewer Inox Przygodzice vs Young Stars | 9 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 3 |
2021-09-26 13:30:5926 września 2021 | Octagon Printwizards.pl vs Mahle Team | 14 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 3 |
2021-09-26 12:30:5826 września 2021 | Smerfy OW vs Citroen Sztukowski Hortus Team | 3 - 7 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 3 |
2021-09-26 11:30:2426 września 2021 | Bemovo Elektro-komp vs Same Asy Team | 0 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 3 |
2021-09-26 10:30:5726 września 2021 | Catering Wierzbno vs FC Los Garkos | 5 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 3 |
2021-09-18 20:00:4118 września 2021 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Same Asy Team | 2 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 2 |
2021-09-18 19:00:5318 września 2021 | Mahle Team vs FC Los Garkos | 1 - 10 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 2 |
2021-09-18 18:00:4718 września 2021 | Young Stars vs Mat Bud Printwizards Team | 6 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 2 |
2021-09-18 17:00:5318 września 2021 | A2T Team vs Catering Wierzbno | 1 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 2 |
2021-09-18 16:00:4118 września 2021 | Dar Bud vs Bemovo Elektro-komp | 1 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 2 |
2021-09-18 15:00:1918 września 2021 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce vs Smerfy OW | 6 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 2 |
2021-09-18 14:00:2318 września 2021 | Stelmax vs Octagon Printwizards.pl | 4 - 8 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 2 |
2021-09-11 20:00:0411 września 2021 | Young Stars vs Dar Bud | 9 - 2 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 1 |
2021-09-11 19:00:4311 września 2021 | Mahle Team vs OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 3 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 1 |
2021-09-11 18:00:1611 września 2021 | FC Los Garkos vs Octagon Printwizards.pl | 0 - 5 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 1 |
2021-09-11 17:00:5411 września 2021 | Same Asy Team vs Forewer Inox Przygodzice | 2 - 3 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 1 |
2021-09-11 16:00:5511 września 2021 | Citroen Sztukowski Hortus Team vs Stelmax | 9 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 1 |
2021-09-11 15:00:5511 września 2021 | Mat Bud Printwizards Team vs Smerfy OW | 2 - 4 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 1 |
2021-09-11 14:00:3011 września 2021 | Catering Wierzbno vs Bemovo Elektro-komp | 2 - 1 | Ekstraklasa | Orlik SP1 | 1 |