Data publikacji: 18 czerwca 2019

Przepustki na Półfinały Mistrzostw Polski rozdane!

Rozgrywki ligi OLPNA Nike PLAYARENA dobiegają końca, w najbliższą sobotę zakończy się sezon II ligowców, natomiast tydzień później bo 29 czerwca nastąpi oficjalne zakończenie rozgrywek o Mistrzostwo I ligi w sezonie 2013/2014. W minioną środę 18 czerwca PLAYARENA rozdzieliła blisko 128 przepustek na Półfinały Mistrzostw Polski.

W tegorocznych zawodach ogólnopolskich łącznie zagra aż 128 drużyn z 56 polskich miast. Jak się okazuje Ostrów Wielkopolski w tym roku otrzymał tylko JEDNĄ przepustkę jest to najsłabszy wynik od 3 lat. Niestety, ale aktywność zespołów z Ostrowa przełożyła się na tak słaby wynik w ilość otrzymanych kart na półfinały.

Jedynym reprezentantem Ostrowa w Gryfinie 26 lipca 2014 roku będzie zespół „ZIELONY ŚWIAT”, który zapewnił sobie Mistrzostwo I ligi już kilka tygodni temu posiadając aż 8 punktów przewagi nad drugim zespołem.

Niestety nasze plany związane z dwoma przepustkami legły w gruzach, zatem nie będziemy widzieli drugiego zespołu, którym miał być zespół zdobywająca „AMS Puchar OSTROWA”. Jesteśmy rozczarowani tym faktem, natomiast musimy pogodzić się z decyzją władz PLAYARENA.

Opłata wpisowa za udział w Mistrzostwach Polski
Podobnie jak w poprzednich latach udział w tegorocznych turniejach półfinałowych będzie wiązał się z dokonaniem opłaty wpisowej. Tym razem jej wysokość to 300 zł od drużyny, czyli w przeliczeniu na osobę ok. 25 zł. Opłata jest jednorazowa, więc będzie również obejmować ewentualny start danej drużyny w Finale Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena.

Komentarze
Instagram
Partnerzy rozgrywek