Statystyki (Ekstraklasa, 2021/2022)

Bramki

Strzelcy (Ekstraklasa, 2021/2022)

ZawodnikKlubBramki
Adrian DąbrowskiForewer Inox Przygodzice39
Kornel MaksyminkoSame Asy Team36
Rafał DrzazgaOctagon Printwizards.pl32
Jurek GrzesiakMat Bud Printwizards Team27
Sebastian DolataForewer Inox Przygodzice26
Damian JastrzębskiStelmax26
Piotr MielcarekFC Los Garkos26
Shota ShergelashviliStelmax25
Karol LewandowskiForewer Inox Przygodzice25
Mikołaj CzekalskiOctagon Printwizards.pl21
Konrad RudnickiDar Bud20
Rafał WojciechowskiCitroen Sztukowski Hortus Team18
Adam KuberaOctagon Printwizards.pl17
Sebastian SmardzMat Bud Printwizards Team16
Maksym PawlakDar Bud16
Marcin MłynekOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce15
Kamil KrólFC Los Garkos15
Damian KrzywdaOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce15
Szymon KaczmarekWenteo Team14
Maciej KaniewskiYoung Stars14
Hubert CegłaMat Bud Printwizards Team13
Mikołaj LewandowskiYoung Stars13
Tomasz KaczmarekWenteo Team13
Piotr PieruckiBemovo Elektro-komp13
Tomasz BaranekCitroen Sztukowski Hortus Team13
Kamil DudkowskiYoung Stars12
Marcin KaczmarekMat Bud Printwizards Team12
Wiktor PabiszczakOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce12
Sławomir SujkaMahle Team12
Marcin OlachowskiWenteo Team11
Marcin MarczykForewer Inox Przygodzice11
Maciej SodkiewiczMat Bud Printwizards Team10
Bartosz SzmajdzińskiCitroen Sztukowski Hortus Team10
Bartłomiej JakubekOctagon Printwizards.pl10
Jarosław PaszkiewiczSmerfy OW10
Rafał KuberackiCatering Wierzbno10
Mateusz OlczakSame Asy Team10
Dmytro PolianowskyiStelmax10
Dawid KuberaMat Bud Printwizards Team10
Adam KoźmińskiCitroen Sztukowski Hortus Team10
Jakub BąkFC Los Garkos10
Mikołaj KiernikowskiYoung Stars10
Piotr DuczkowskiBemovo Elektro-komp10
Marcin MłodożyniakForewer Inox Przygodzice10
Aleksander DomagałaMat Bud Printwizards Team9
Kamil KrawczykSmerfy OW9
Szymon MisiekWenteo Team9
Arkadiusz JuskowiakCatering Wierzbno9
Patryk WielewickiSame Asy Team9
Ryszard KazimierskiCatering Wierzbno9
Patryk PowaliszYoung Stars9
Michał AdamekCitroen Sztukowski Hortus Team9
Tomasz KubiakBemovo Elektro-komp9
Robert WajnMahle Team8
Leszek LewandowskiForewer Inox Przygodzice8
Bartosz PawlakStelmax8
Damian WnukSmerfy OW8
Mariusz PosadzySmerfy OW8
Rafał RokickiFC Los Garkos8
Arkadiusz CierpkaCatering Wierzbno8
Robert JakubowskiMat Bud Printwizards Team7
Maciej BudzikOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce7
Karol RatajczakOctagon Printwizards.pl7
Artur TeodorczykOctagon Printwizards.pl7
Krzysztof WiśniewskiSmerfy OW7
Kamil MotylMat Bud Printwizards Team7
Filip KuberaBemovo Elektro-komp7
Rafał GarcarekOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce7
Damian WaloszczykFC Los Garkos6
Wojciech BinekYoung Stars6
Maciej WilukDar Bud6
Norbert NogajOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce6
Przemysław KempińskiCatering Wierzbno6
Krystian ZawidzkiSame Asy Team6
Bartłomiej BielskiOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce6
Wojtek BudzikOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce6
Szymon NowickiOctagon Printwizards.pl6
Konrad DudkaYoung Stars6
Artem KozlovskyiSmerfy OW5
Kamil KucharskiOctagon Printwizards.pl5
Damian IzydorskiSmerfy OW5
Zbigniew IzydorskiSmerfy OW5
Nikodem MaksyminkoSame Asy Team5
Michał MajczakYoung Stars5
Patryk SieraczekSame Asy Team5
Mariusz GlinkaStelmax5
Krzysztof WróbelWenteo Team5
Robert KordylewskiCatering Wierzbno5
Krystian ZawidzkiFC Los Garkos5
Piotr JędraszczykWenteo Team5
Mikołaj FikusMahle Team5
Kacper GrzmilOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce5
Patryk SzewczykCitroen Sztukowski Hortus Team5
Damian KempaDar Bud5
Marcin LesiewiczForewer Inox Przygodzice5
Mateusz PrzybyłowiczOctagon Printwizards.pl5
Mishiko ShergelashviliStelmax5
Łukasz HęćkaOctagon Printwizards.pl4
Dawid SztacheraYoung Stars4
Gracjan KoniecznyBemovo Elektro-komp4
Łukasz JamryWenteo Team4
Mikołaj DudkowskiYoung Stars4
Jakub ProkopFC Los Garkos4
Tomasz JasiórskiCatering Wierzbno4
Piotr NijakowskiWenteo Team4
Mariusz ManiaCatering Wierzbno4
Michał MiechowianCatering Wierzbno4
Konrad GubańskiSmerfy OW4
Ryszard KoziołekBemovo Elektro-komp4
Witold MrowińskiCatering Wierzbno4
Karol PłotekOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce4
Grzegorz PłonkaSmerfy OW4
Kacper MichalskiCitroen Sztukowski Hortus Team4
Tomasz WojtczakSmerfy OW4
Kacper WielewickiSame Asy Team4
Łukasz JózefiakCatering Wierzbno4
Dawid FórmańskiForewer Inox Przygodzice3
Wojciech CholewaStelmax3
Tomasz RatajczakMahle Team3
Dominik SikoraOctagon Printwizards.pl3
Jakub WieczorekForewer Inox Przygodzice3
Patryk CebulskiStelmax3
Zbigniew SieraczekSame Asy Team3
Krzysztof MichalskiOctagon Printwizards.pl3
Mikołaj KaczmarekMahle Team3
Miłosz ZawadaFC Los Garkos3
Adam KałużnyOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce3
Kamil PawłowskiOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce3
Szymon ZawidzkiSame Asy Team3
Patryk DyczakForewer Inox Przygodzice3
Jarosław RybskiMat Bud Printwizards Team3
Marek MierzwickiSmerfy OW3
Mateusz KryjomYoung Stars3
Adrian WojtysiakBemovo Elektro-komp3
Mateusz SikoraBemovo Elektro-komp3
Piotr KierzekBemovo Elektro-komp3
Bartosz KrenzMahle Team3
Adam NowickiMahle Team3
Maciej MikulskiBemovo Elektro-komp3
Kamil ZawielakBemovo Elektro-komp3
Tomasz KempińskiCatering Wierzbno3
Błażej KałużnyCatering Wierzbno3
Marek SzymczakCatering Wierzbno3
Przemysław UrbaniakCatering Wierzbno3
Daniel OwsianikFC Los Garkos2
Jakub BłaszczykYoung Stars2
Piotr SikoraMahle Team2
Wiktor PrzybyłowiczMat Bud Printwizards Team2
Krzysztof StrzelecOctagon Printwizards.pl2
Martin SztukowskiCitroen Sztukowski Hortus Team2
Karol CierniakCatering Wierzbno2
Łukasz GruchałaOctagon Printwizards.pl2
Damian ZającCitroen Sztukowski Hortus Team2
Dawid CieluchBemovo Elektro-komp2
Jakub JagielskiOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce2
Tomasz GrzegorowskiDar Bud2
Daniel WolickiCitroen Sztukowski Hortus Team2
Mateusz GalewskiOctagon Printwizards.pl2
Robert GarstkaMahle Team2
Piotr PrucnalOctagon Printwizards.pl2
Mateusz RachwalskiForewer Inox Przygodzice2
Krystian MokrzyckiYoung Stars2
Maciej SipurzyńskiYoung Stars2
Szymon KucharskiOctagon Printwizards.pl2
Tomasz KrawczykStelmax2
Bartosz WojtasiakStelmax2
Paweł StrycharczykForewer Inox Przygodzice2
Paweł ŚwitałaForewer Inox Przygodzice2
Dawid WolarzForewer Inox Przygodzice2
Paweł LisMat Bud Printwizards Team2
Bartek LewandowskiForewer Inox Przygodzice2
Jarosław SieraczekSame Asy Team2
Andrzej SieraczekSame Asy Team2
Jakub KraskaFC Los Garkos2
Dariusz SkowronekMat Bud Printwizards Team2
Karol PietraszakForewer Inox Przygodzice1
Maciej JasińskiWenteo Team1
Jakub SpaleniakWenteo Team1
Karol KukułkaWenteo Team1
Piotr MielcarekCitroen Sztukowski Hortus Team1
Hubert HęciakFC Los Garkos1
Hubert ŻurawkaMat Bud Printwizards Team1
Dariusz WalkowiakCatering Wierzbno1
Maciej KrupaForewer Inox Przygodzice1
Mateusz ProkopFC Los Garkos1
Piotr MłodorzyniakBemovo Elektro-komp1
Jakub KempkowskiBemovo Elektro-komp1
Miłosz MusiełForewer Inox Przygodzice1
Dmytro DitiatievSmerfy OW1
Patryk KaźmierczakYoung Stars1
Michał JanośDar Bud1
Tomasz RyszkiewiczStelmax1
Wiktor WojciechowskiDar Bud1
Adam PęcherzStelmax1
Damian GrzegorowskiSmerfy OW1
Filip KołodziejczykYoung Stars1
Bartosz BrzezichaSame Asy Team1
Patryk PakuszewskiMat Bud Printwizards Team1
Patryk BruderStelmax1
Dawid KaczochaMahle Team1
Norbert BurkatWenteo Team1
Mariusz PoślednikFC Los Garkos1
Paweł OlejnikDar Bud1
Jacek JuszczakDar Bud1
Mateusz KaźmierczakDar Bud1
Patryk PłomińskiCitroen Sztukowski Hortus Team1
Mateusz KrólakCitroen Sztukowski Hortus Team1
Mikołaj DzięciołCitroen Sztukowski Hortus Team1
Adam KoczorowskiCitroen Sztukowski Hortus Team1
Jarosław CyfertCatering Wierzbno1
LeszekMahle Team1

Żółte kartki

Żółte kartki (Ekstraklasa, 2021/2022)

ZawodnikKlubŻółte kartki
Ryszard KazimierskiCatering Wierzbno6
Karol LewandowskiForewer Inox Przygodzice6
Bartłomiej BielskiOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce5
Patryk SzewczykCitroen Sztukowski Hortus Team5
Aleksander DomagałaMat Bud Printwizards Team5
Filip KuberaBemovo Elektro-komp5
Jakub WieczorekForewer Inox Przygodzice5
Hubert ŻurawkaFC Los Garkos5
Bartłomiej JakubekOctagon Printwizards.pl4
Tomasz BaranekCitroen Sztukowski Hortus Team4
Mikołaj CzekalskiOctagon Printwizards.pl4
Tomasz RatajczakMahle Team4
Patryk CebulskiStelmax4
Mariusz ManiaCatering Wierzbno4
Patryk WielewickiSame Asy Team4
Leszek LewandowskiForewer Inox Przygodzice4
Jakub SpaleniakWenteo Team4
Sebastian DolataForewer Inox Przygodzice4
Piotr MielcarekFC Los Garkos4
Damian ZającCitroen Sztukowski Hortus Team3
Przemysław KempińskiCatering Wierzbno3
Adam KoczorowskiCitroen Sztukowski Hortus Team3
Kacper MichalskiCitroen Sztukowski Hortus Team3
Konrad RudnickiDar Bud3
Jarosław SieraczekSame Asy Team3
Krzysztof MichalskiOctagon Printwizards.pl3
Dominik SikoraOctagon Printwizards.pl3
Kamil KrólFC Los Garkos3
Krzysztof StrzelecOctagon Printwizards.pl3
Jakub ProkopFC Los Garkos3
Adam PęcherzStelmax3
Artem KozlovskyiSmerfy OW3
Maciej BudzikOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce3
Bartosz WojtasiakStelmax3
Miłosz ZawadkaMat Bud Printwizards Team3
Krzysztof WróbelWenteo Team3
Karol KukułkaWenteo Team3
Mikołaj LewandowskiYoung Stars2
Kamil ZawielakBemovo Elektro-komp2
Patryk PakuszewskiMat Bud Printwizards Team2
Marcin KaczmarekMat Bud Printwizards Team2
Rafał DrzazgaOctagon Printwizards.pl2
Marcin MłynekOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce2
Mateusz PrzybyłowiczOctagon Printwizards.pl2
Mateusz KryjomYoung Stars2
Dariusz SkowronekMat Bud Printwizards Team2
Piotr NijakowskiWenteo Team2
Kamil KidziakDar Bud2
Artur TeodorczykOctagon Printwizards.pl2
Maksym PawlakDar Bud2
Tomasz GrzegorowskiDar Bud2
Dawid SztacheraYoung Stars2
Łukasz GruchałaOctagon Printwizards.pl2
Mikołaj DudkowskiYoung Stars2
Piotr SikoraMahle Team2
Krzysztof WiśniewskiSmerfy OW2
Tomasz KaczmarekWenteo Team2
Kacper WielewickiSame Asy Team2
Szymon ZawidzkiSame Asy Team2
Patryk SieraczekSame Asy Team2
Kornel MaksyminkoSame Asy Team2
Jarosław PaszkiewiczSmerfy OW2
Rafał RokickiFC Los Garkos2
Shota ShergelashviliStelmax2
Piotr PieruckiBemovo Elektro-komp2
Mariusz GlinkaStelmax2
Robert WajnMahle Team2
Mikołaj KaczmarekMahle Team2
Karol PłotekOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce2
Maciej KaniewskiYoung Stars2
Sebastian SmardzMat Bud Printwizards Team2
Szymon MisiekWenteo Team2
Dawid WolarzForewer Inox Przygodzice2
Jarosław CyfertCatering Wierzbno2
Hubert ŻurawkaMat Bud Printwizards Team2
Marcin LesiewiczForewer Inox Przygodzice2
Przemysław HałasCatering Wierzbno2
Arkadiusz JuskowiakCatering Wierzbno2
Marcin OlachowskiWenteo Team2
Mariusz FedorowskiWenteo Team2
Błażej KałużnyCatering Wierzbno2
Przemysław UrbaniakCatering Wierzbno2
Martin SztukowskiCitroen Sztukowski Hortus Team2
Bartosz SzmajdzińskiCitroen Sztukowski Hortus Team2
Damian WnukSmerfy OW1
Tomasz RyszkiewiczStelmax1
Adam NowickiMahle Team1
Aleksander BodylskiOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce1
Witold MrowińskiCatering Wierzbno1
Damian JastrzębskiStelmax1
Artur KukułkaMahle Team1
Marcin MłodożyniakForewer Inox Przygodzice1
Jakub JagielskiOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce1
Krzysztof ŁysiakOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce1
Michał JasińskiOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce1
Norbert NogajOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce1
Kacper GrzmilOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce1
Wojtek BudzikOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce1
Artur UrbaniakOctagon Printwizards.pl1
Mariusz PosadzySmerfy OW1
Adrian WojtysiakBemovo Elektro-komp1
Tomasz WojtczakSmerfy OW1
Adam KałużnyOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce1
Michał MiechowianCatering Wierzbno1
Damian KrzywdaOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce1
Karol PietraszakForewer Inox Przygodzice1
Sylwester SzymańskiWenteo Team1
Nikodem MaksyminkoSame Asy Team1
Mateusz OlczakSame Asy Team1
Robert KordylewskiCatering Wierzbno1
Tomasz JasiórskiCatering Wierzbno1
Tomasz CzerniewiczMahle Team1
Marcin MarczykForewer Inox Przygodzice1
Dawid KuberaMat Bud Printwizards Team1
Mishiko ShergelashviliStelmax1
Wojciech SzymczakSmerfy OW1
Bartosz KrenzMahle Team1
Piotr ŚniochOZM Outsiders Nowe Skalmierzyce1
Piotr NowakYoung Stars1
Karol CierniakCatering Wierzbno1
Kamil KucharskiOctagon Printwizards.pl1
Krystian ZawidzkiFC Los Garkos1
Kamil KrawczykSmerfy OW1
Łukasz JózefiakCatering Wierzbno1
Dmytro DitiatievSmerfy OW1
Michał AdamekCitroen Sztukowski Hortus Team1
Karol RatajczakOctagon Printwizards.pl1
Szymon NowickiOctagon Printwizards.pl1
Daniel OwsianikFC Los Garkos1
Tomasz KubiakBemovo Elektro-komp1
Przemysław MarekDar Bud1
Marcin LisDar Bud1
Filip GrzegorowskiDar Bud1
Maciej WilukDar Bud1
Zbigniew IzydorskiSmerfy OW1
Konrad GubańskiSmerfy OW1
Mateusz SikoraBemovo Elektro-komp1
Rafał WojciechowskiCitroen Sztukowski Hortus Team1
Maciej SodkiewiczMat Bud Printwizards Team1
Robert JakubowskiMat Bud Printwizards Team1
Rafał KuberackiCatering Wierzbno1
Jarosław RybskiMat Bud Printwizards Team1
Mateusz GalewskiOctagon Printwizards.pl1
Remigiusz DudkaYoung Stars1
Filip KołodziejczykYoung Stars1
Konrad DudkaYoung Stars1
Kamil DudkowskiYoung Stars1
Jurek GrzesiakMat Bud Printwizards Team1
Michał MajczakYoung Stars1
Jan NamysłFC Los Garkos1
Miłosz ZawadaFC Los Garkos1
Maciej KaniewskiBemovo Elektro-komp1

Czerwone kartki

Instagram
Partnerzy rozgrywek