Zawodnicy nacodzień występujących na boiskach rozgrywek Playarena Ostrów, tym razem w czerwcowy weekend 15-16 uczestniczyli w Mistrzostwach Polski Firm BAŁTYK CUP 2019, które odbywały się w Kołobrzegu.
W pierwszym dniu turnieju zespół Mat Bud Team Ostrów Wielkopolski nie miał sobie równych w grupie i z kompletem punktów cieszył się z pierwszego miejsca!
Mat Bud Ostrów – Kiel Polska 9:0
Mat Bud Ostrów – PKP Group Starachowice 2:1
Mat Bud Ostrów – Huta Miedzi Głogów 3:1
Mat Bud Ostrów – DSSE Żarów 2:0
Mat Bud Ostrów – Euroglas Polska 5:2
W zespole Mat Bud Team Ostrów Wielkopolski wysąpili :
Maciej Sodkiewicz
Marcin Kaczmarek
Michal Majer
Łukasz Adamczyk
Jakub Frąckowiak
Mateusz Frąszczak
Michal Szałek
Dima Polianowski
Szymon Skupiński
Pawel Lis
W drugim dniu turnieju już nie było tak łatwo, rywale zdecydowanie na wyższym poziomie, a rozgrywki drugiego dnia podzielone były na dwie grupy po 3 zespoły.
Mat Bud Ostrów – Elmen 2:3
Mat Bud Ostrów – NCR 3:1
Wygrany mecz w grupie pozwolił zespołowi z Ostrowa Wielkopolskiego na wyjście z grupy i walkę w 1/8 Finałów BAŁTYK CUP 2018
Mat Bud Ostrów – SIG 3:0
Pewne zwycięstwo w meczu 1/8 daje chłopakom awans do 1/4 finałów!
Mat Bud Ostrów – Invenio 1:4
Niestety w ćwierćfinale zespół Mat Bud przegrywa i tym samym zajmuje 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Firm BAŁTYK CUP 2018, do rywalizacji w krajowym turnieju przystąpiło 38 drużyn z całej Polski.
5. miejsce zespołu może być niedosytem dla zawodników, natomiast w imieniu OLPNA gratulujemy zawodnikom występu w turnieju i życzymy dalszych sukcesów!
KomentarzePozycja | Klub | W | L | Pts |
---|---|---|---|---|
1 | Forewer Inox Przygodzice | 7 | 0 | 22 |
2 | Hurtagon FidaNovacolor Ogrodex | 5 | 2 | 16 |
3 | Citroen Sztukowski Hortus Team | 4 | 3 | 13 |
4 | Octagon Sołectwo Gniazdów | 3 | 3 | 10 |
5 | OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce | 3 | 4 | 9 |
6 | Catering Wierzbno Stelmax | 2 | 4 | 8 |
7 | Smerfy OW | 2 | 6 | 6 |
8 | WKS Węgry | 1 | 5 | 5 |
Pozycja | Klub | W | L | Pts |
---|---|---|---|---|
1 | Same Asy Team | 6 | 2 | 18 |
2 | MAST – DACH Bet Pol | 5 | 1 | 17 |
3 | FC Wężowe Żelkusie | 5 | 2 | 16 |
4 | MD Invest AnelTrans Ostrów Wielkopolski | 5 | 3 | 15 |
5 | FC Kotlety | 3 | 4 | 10 |
6 | Perła Skalmierzyce | 2 | 5 | 7 |
7 | Zespół Sportowy | 1 | 5 | 5 |
8 | RomDach BEMOVO | 1 | 6 | 4 |