Data publikacji: 29 listopada 2019

Świąteczna Paczka z OLPNA 2019

Gramy i pomagamy! Ostatni dzień gry na orliku ze szczytnym celem jakim jest zbiórka żywności długoterminowej dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego.

Niech Wszyscy mają Święta, z takim celem co roku kończąc rundę jesienną rozgrywek Playarena Ostrów spotykamy się na orlikach, aby pomóc! My grać będziemy, a wy pomożecie?

Harmonogram gier Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej „Świąteczna Paczka z OLPNA”

ORLIK KANTAKA 

GODZINA MECZ GRUPA WYNIK
11.00 NIEDZIELNE GRAJKI – FC DRZEWCE A
11.12 MAT BUD TEAM – EKO ENERGIA A 3:0
11.24 NIEDZIELNE GRAJKI – EKO ENERGIA A 0:4
11.36 FC DRZEWCE – MAT BUD TEAM A
11.48 FC DRZEWCE – EKO ENERGIA A
12.00 NIEDZIELNE GRAJKI – MAT BUD TEAM A 0:6
12.12 INNOVARE – FC KOTLETY B 0:2
12.24 FC PONALEWCE – FC WALKIELONA B 0:5
12.36 WKS WĘGRY – INNOVARE B 1:1
12.48 FC KOTLETY – FC PONALEWCE B 0:0
13.00 FC WALKIELONA – WKS WĘGRY B 1:0
13.12 INNOVARE – FC PONALEWCE B 3:0
13.24 FC KOTLETY – FC WALKIELONA B 0:1
13.36 WKS WĘGRY – FC PONALEWCE B 1:2
13.48 INNOVARE – FC WALKIELONA B 2:0
14.00 FC KOTLETY – WKS WĘGRY B 0:2

ORLIK KOZI BOREK 

GODZINA MECZ GRUPA WYNIK
11.00 UFO TEAM – WELL DONE TEAM C 0-1
11.12 ZIELONY SWIAT – ZIELMAX C 1:0
11.24 UFO TEAM – ZIELMAX C 2:1
11.36 WELL DONE TEAM – ZIELONY ŚWIAT C 0:0
11.48 WELL DONE TEAM – ZIELMAX C 1:1
12.00 UFO TEAM – ZIELONY SWIAT C 1:2
12.12 WF-PLYTY.PL – SAME ASY TEAM D 0:1
12.24 PROMAX ELEKTRO KOMP – MAHLE TEAM D
12.36 FC WĘŻOWE ŻELKUSIE – WF-PLYTY.PL D 5:0
12.48 SAME ASY TEAM – PROMAX ELEKTRO KOMP D
13.00 MAHLE TEAM – FC WĘŻOWE ŻELKUSIE D 1:0
13.12 WF – PLYTY.PL – PROMAX ELEKTRO KOMP D
13.24 SAME ASY TEAM – MAHLE TEAM D 4:0
13.36 FC WĘŻOWE ŻELKUSIE – PROMAX ELEKTRO KOMP D
13.48 WF – PLYTY.PL – MAHLE TEAM D 0:1
14.00 SAME ASY TEAM – FC WĘŻOWE ŻELKUSIE D 2:0

ORLIK SP1 

GODZINA MECZ GRUPA WYNIK
11.00 PHU ELZBYCH – FC KALINIEC E 3:3
11:12 FC LOS GARKOS – BUDMAR TEAM E 0:0
11.24 START NABYSZYCE – PHU ELZBYCH E 1:2
11.36 FC KALINIEC – FC LOS GARKOS E 0:1
11.48 BUDMAR TEAM – START NABYSZYCE E 2:1
12.00 PHU ELZBYCH – FC LOS GARKOS E 0:0
12.12 FC KALINIEC – BUDMAR TEAM E 0:2
12.24 START NABYSZYCE – FC LOS GARKOS E 1:4
12.36 PHU ELZBYCH – BUDMAR TEAM E 2:2
12.48 FC KALINIEC – START NABYSZYCE E 2:0
13.00 FC CZERWONA – DYNAMO KONIN F 0:1
13.12 INSTALATOR OSTRÓW – OMBUD F 1:1
13.24 EW TRANS OSTRÓW – FC CZERWONA F 1:1
13.36 DYNAMO KONIN – INSTALATOR OSTRÓW F 1:0
13.48 OMBUD – EW TRANS OSTRÓW F 1:1
14.00 FC CZERWONA – INSTALATOR OSTRÓW F 2:1
14.12 DYNAMO KONIN – OMBUD F 5:0
14.24 EW TRANS OSTRÓW – INSTALATOR OSTRÓW F 1:0
14.36 FC CZERWONA – OMBUD F 1:1
14.48 DYNAMO KONIN – EW TRANS OSTRÓW F 2:1

Faza Pucharowa ORLIK SP1

Ćwierćfinały

15.00 ZIELONY ŚWIAT – FC WALKIELONA 1C-1B  0:1
15.12 SAME ASY TEAM – MAT BUD TEAM 1D- 1A 1:1 K 1:2
15.24 BUDMAR TEAM – FC LOS GARKOS 2 -1E 2:2 K 3:2
15.36 DYNAMO KONIN – INNOVARE 1F – 2 1:1 K2:0

Półfinały 

15.48 FC WALKIELONA – MAT BUD TEAM 23-24  1:2
16.00 BUDMAR TEAM – DYNAMO KONIN 25-26 0:1

Mecz o 3 miejsce 

16.12  FC WALKIELONA – BUDMAR TEAM o 3 miej. 1:0

FINAŁ Świąteczna Paczka z OLPNA 

16.24  MAT BUD TEAM – DYNAMO KONIN o 1 miej.  0:1
Komentarze
Instagram
Partnerzy