Data publikacji: 11 stycznia 2020

OLPNA dla WOŚP [tekstowy LIVE]

Relacja LIVE z 9. Edycji OLPNA Dla WOŚP

Przed nami 9. edycja charytatywnego turnieju halowej piłki nożnej OLPNA dla WOŚP.

*** SOBOTA 11.01.2020 r.  ***

* Grupa „A” *

NSC – OGNIWO ŁĄKOCINY  0-5
AUTOMECHANIKA USUWANIE WGNIECEŃ CIELUCH – INSTALATOR  5-0
KULTYWATOR – NSC  1-2
OGNIWO ŁĄKOCINY – AUTOMECHANIKA USUWANIE WGNIECEŃ CIELUCH  0-3
INSTALATOR OSTRÓW WLKP – KULTYWATOR  2-0
NSC – AUTOMECHANIKA USUWANIE WGNIECEŃ CIELUCH  0-6
OGNIWO ŁĄKOCINY – INSTALATOR OSTRÓW WLKP  1-4
KULTYWATOR – AUTOMWCHANIKA USUWANIE WGNIECEŃ CIELUCH  1-5
NSC – INSTALATOR OSTRÓW WLKP  0-2
OGNIWO ŁAKOCINY – KULTYWATOR  3-0

Awans / 1 – Automechanika Usuwanie Wgnieceń Cieluch / 2 – Instalator

* Grupa „B” *

INNOVARE – FC WALKIELONA  3-3
ZIELONY SWIAT – KS POGOŃ  0-3
MDM KOMPUTERY – INNOVARE  0-0
FC WALKIELONA – ZIELONY ŚWIAT  1-4
KS POGOŃ – MDM KOMPUTERY  4-1
INNOVARE – ZIELONY ŚWIAT  0-2
FC WALKIELONA – KS POGOŃ  0-3
MDM KOMPUTERY – ZIELONY ŚWIAT  0-2
INNOVARE – KS POGOŃ  0-2
FC WALKIELONA – MDM KOMPUTERY  0-4

Awans / 1 – KS Pogoń / 2 – Zielony Świat 

* Grupa „C” *

NOWICJUSZE – WICHER  1-0
OCTAGON OGRODEX TEAM – OZM OUTSIDERS  1-1
WKS WEGRY – NOWICJUSZE  1-4
WICHER – OCTAGON OGRODEX OSTRÓW  2-4
OZM OUTSIDERS – WKS WĘGRY  4-1
NOWICJUSZE – OCTAGON OGRODEX OSTRÓW  0-0
WICHER – OZM OUTSIDERS   1:0
WKS WEGRY – OCTAGON OGRODEX OSTRÓW  0-5
NOWICJUSZE – OZM OUTSIDERS 2-3
WICHER – WKS WĘGRY 3-0

Awans / 1 – Octagon Ogrodex Ostrów / 2 – OZM Outsiders

* Grupa „D” *

PHU ELZBYCH – REGIONALNI  3-0
SEZONOWCY POWRÓT KRÓLA – AKP-EW TRANS OSTRÓW   1-2
PRZYJACIELE – PHU ELZBYCH  0-4
REGIONALNI – SEZONOWCY POWRÓT KRÓLA  0-3
AKP-EW TRANS OSTRÓW WLKP – PRZYJACIELE  1-1
PHU ELZBYCH – SEZONOWCY POWRÓT KRÓLA  1 – 0
REGIONALNI – AKP EW TRANS OSTRÓW WLKP  0-3
PRZYJACIELE – SEZONOWCY POWRÓT KRÓLA  1-3
PHU ELZBYCH – AKP EW-TRANS OSTRÓW  5-0
REGIONALNI – PRZYJACIELE  1-0

Awans / 1 – PHU Elzbych / 2 – AKP Ew Trans Ostrów Wielkopolski

* Grupa „E” *

CITROEN SZTUKOWSKI – DEPORTIVO MEDELIN  2-0
STELMAX – DEAF FUTSAL  2-1
WWW.POKOJTYPEROW.PL – CITROEN SZTUKOWSKI  0-2
DEPORTIVO MEDELIN – STELMAX  2-1
DEAF FUTSAL – WWW.POKOJTYPEROW.PL  0-1
CITROEN SZTUKOWSKI – STELMAX   4-1
DEPORTIVO MEDELIN – DEAF FUTSAL  2-0
WWW.POKOJTYPEROW.PL – STELMAX  0-1
CITROEN SZTUKOWSKI – DEAF FUTSAL  5-1
DEPORTIVO MEDELIN – WWW.POKOJTYPEROW.PL  1-0

Awans / 1 – Citroen Sztukowski / 2 – Deportivo Medelin 

* Grupa „F” *

OKS OSTRÓW – SLEPY I PRZYJACIELE  1-1
FC WĘŻOWE ŻELKUSIE – PLECAK KAMILA  0-4
LKS ORZEŁ FA – OKS OSTRÓW  0-5
ŚLEPY I PRZYJACIELE – FC WĘŻOWE ŻELKUSIE  0-2
PLECAK KAMILA – LKS ORZEŁ FA  3-0
OKS OSTRÓW – FC WĘŻOWE ZELKUSIE  1-2
SLEPY I PRZYJACIELE – PLECAK KAMILA  1-1
LKS ORZEŁ FA – FC WĘŻOWE ŻELKUSIE   0-2
OKS OSTRÓW – PLECAK KAMILA  3-0
ŚLEPY I PRZYJACIELE – LKS ORZEŁ FA  10-0

Awans / 1 – FC Wężowe Żelkusie / 2 – OKS Ostrów

*** NIEDZIELA 12.01.2020 r.  ***

* Grupa „G” *

FC LOS GARKOS – FC KOTLETY  0-0
BUDMAR TEAM – OPAKOWANIAOK.PL  2-0
PROMAX BEMOVO ELEKTRO-KOMP – FC LOS GARKOS  4-4
FC KOTLETY – BUDMAR TEAM  1-2
OPAKOWANIAOK.PL – PROMAX BEMOVO ELEKTRO-KOMP  0-2
FC LOS GARKOS – BUDMAR TEAM 2-2
FC KOTLETY – OPAKOWANIAOK.PL 2-4
PROMAX BEMOVO ELEKTRO-KOMP – BUDMAR TEAM 2-1
FC LOS GARKOS – OPAKOWANIAOK.PL 4-1
FC KOTLETY – PROMAX BEMOVO ELEKTRO-KOMP  3-3

Awans / 1 – Promax Bemovo Elektro-Komp / 2 – Budmar Team

* Grupa „H” *

ARSTON TEAM – YOUNG STARS PHU RUDOWICZ 0-1
GRAJKI ZIELMAXU – CAR-ZONE WROCŁAW  0-3

SAME ASY TEAM – ARSTON TEAM 0-0
YOUNG STARS PHU RUDOWICZ – GRAJKI ZIELMAXU 4-0
CAR-ZONE WROCŁAW – SAME ASY TEAM 2-0
ARSTON TEAM – GRAJKI ZIELMAXU 1-2
YOUNG STARS PHU RUDOWICZ – CAR-ZONE WROCŁAW 0-6
SAME ASY TEAM – GRAJKI ZIELMAXU 4-1
ARSTON TEAM – CAR-ZONE  WROCŁAW  2-4
YOUNG STARS PHU RUDOWICZ – SAME ASY TEAM 1-1

Awans / 1 – Car-Zone Wrocław / 2 – Young Stars Phu Rudowicz

* 1 / 8 finałów *

Automechanika Usuwanie Wgnieceń Cieluch – Zielony Świat  3-1
Instalator Ostrów Wielkopolski – KS Pogoń  0-2
Octagon Ogrodex Ostrów – AKP Ew-Trans Ostrów Wielkopolski  2-1
PHU Elzbych – OZM Outsiders  3-1
Citroen Sztukowski – OKS Ostrów  5-1
FC Wężowe Żelkusie – Deportivo Medelin  3-1
Promax Bemovo Elektro-Komp – Young Stars PHU Rudowicz  1-1  karne : 3-4
Car-Zone Wrocław – Budmar Team  5-0

* 1/4  Ćwierćfinały *

Automechanika Usuwanie Wgnieceń Cieluch  – KS Pogoń  3-0
Octagon Ogrodex Ostrów – PHU Elzbych  2-1
Citroen Sztukowski – FC Wężowe Żelkusie  3-0
Young Stars PHU Rudowicz – Car-Zone Wrocław  1-2

* 1/2  Półfinały *

Automechanika Usuwanie Wgnieceń Cieluch  – Octagon Ogrodex Ostrów  2-0
Citroen Sztukowski  – Car-Zone Wrocław  3-2

* Mecz o 3 Miejsce *

Octagon Ogrodex Ostrów  –  Car-Zone Wrocław  2-4

3 Miejsce – Car-Zone Wrocław 

4 Miejsce – Octagon Ogrodex Ostrów

 

* FINAŁ 9. Edycji OLPNA dla WOŚP *

Automechanika Usuwanie Wgnieceń Cieluch   –  Citroen Sztukowski  1-0

1 Miejsce – Automechanika Usuwanie Wgnieceń Cieluch

2 Miejsce – Citroen Sztukowski

 

Komentarze
Instagram
Partnerzy