Data publikacji: 22 lutego 2020

10. edycja OLPNA ZWIERZAKOM – live [tekstowy]

Przed nami Jubileuszowa 10. edycja charytatywnego turnieju halowej piłki nożnej OLPNA Zwierzakom, specjalnie z tej okazji przeprowadzimy dla Was tekstową relacje live z turnieju, wraz z kompletem wyników mecz po meczu! Bądźcie z nami i udostępniajcie link do naszej strony.

Niedziela godzina 17:00 Zebrane mamy już  5054  kilogramów karmy !

DRUŻYNA ,KTÓRA NAJWIĘCEJ KARMY UZBIERAŁA :  1.  HORTUS TEAM  –  1045 kg   /  2.  STELMAX – 1000 kg   3.  OSP LIGOTA – 736 kg

NIEDZIELA  23.02.2020 r.

Grupa „G”

INNOVARE – SAME ASY TEAM  0:1 
YOUNG STARS – OSP LIGOTA  5:1
CITROEN SZTUKOWSKI – INNOVARE  0:0
SAME ASY TEAM – YOUNG STARS  0:1
OSP LIGOTA – CITROEN SZTUKOWSKI  0:6
INNOVARE – YOUNG STARS  0:0
SAME ASY TEAM – OSP LIGOTA  7:0 
CITROEN SZTUKOWSKI – YOUNG STARS  2:1
INNOVARE – OSP LIGOTA  3:1
SAME ASY TEAM – CITROEN SZTUKOWSKI  0:0

AWANS  –   1 – CITROEN SZTUKOWSKI  /  2 – YOUNG STARS

Grupa „H”

ZIELMAX – FC WALKIELONA  0:0
AKP EW-TRANS – AFUNERA  0:2
FC WĘŻOWE ŻELKUSIE – ZIELMAX  1:0
FC WALKIELONA – AKP EW TRANS  2:0
AFUNERA – FC WĘŻOWE ŻELKUSIE  3:0
ZIELMAX – AKP EW TRANS  1:0
FC WALKIELONA – AFUNERA  2:0
FC WĘZOWE ŻELKUSIE – AKP EW TRANS  0:1
ZIELMAX – AFUNERA  1:1
FC WALKIELONA – FC WĘŻOWE ŻELKUSIE  3:2

AWANS  –   1. FC WALKIELONA  /  2. AFUNERA

13:00 Oficjalne otwarcie turnieju i rozpoczęcie gier 1/8 finałów OLPNA ZWIERZAKOM

1/8 FINAŁÓW OLPNA ZWIERZAKOM

WF PŁYTY.PL – CATERING WIERZBNO  0:0  karne : 4:5
OMBUD – PROMAX BEMOVO ELEKTRO-KOMP  1:1  karne : 4:3
OCTAGON OGRODEX TEAM – DEPORTIVO MEDELIN  3:0
OZM OUTSIDERS – YOUNG STARS  1:1  karne : 5:4
STELMAX – AFUNERA  1:2
EKO ENERGIA – INSTALATOR OSTRÓW WLKP0:3
CITROEN SZTUKOWSKI – FC KOTLETY  2:1
FC WALKIELONA – HORTUS TEAM  1:1  karne 0:2

ĆWIERĆFINAŁY

CATERING WIERZBNO  –  OMBUD  0:0  karne 3:2
OCTAGON OGRODEX TEAM  –  OZM OUTSIDERS  0:2
AFUNERA  –  INSTALATOR OSTRÓW WLKP  3:0
CITROEN SZTUKOWSKI  – HORTUS TEAM  1:1  karne 2:0

PÓŁFINAŁY

CATERING WIERZBNO  –  OZM OUTSIDERS  2:0
AFUNERA  –  CITROEN SZTUKOWSKI   0:3

MECZ O 3 MIEJSCE

OZM OUTSIDERS  –  AFUNERA  0:2

F I N A Ł   OLPNA ZWIERZAKOM 

CATERING WIERZBNO  –  CITROEN SZTUKOWSKI  1:3


PODIUM 10 EDYCJI OLPNA ZWIERZAKOM – 22-23.02.2020 r.

1. MIEJSCE  –  CITROEN SZTUKOWSKI

2.  MIEJSCE  –   CATERING WIERZBNO

3.  MIEJSCE  –  AFUNERA


SOBOTA  22.02.2020 r.

Grupa „A”

OKS OSTRÓW – DEAF FUTSAL  1:0
WF-PŁYTY.PL – INSTALATOR OSTRÓW WLKP   3:0
OKS OSTRÓW – INSTALATOR OSTRÓW WLKP  1:3
WF-PŁYTY.PL – DEAF FUTSAL  2:0
DEAF FUTSAL – INSTALATOR OSTRÓW  0:2
WF-PŁYTY.PL – OKS OSTRÓW  0:0

AWANS  –   1.  WF-PŁYTY  /  2. INSTALATOR OSTRÓW

Grupa „B”

SZWAGROVIA – FC KOTLETY 0:2
BABY DO GARÓW – OMBUD  0:2
SZWAGROVIA – OMBUD  1:4
BABY DO GARÓW – FC KOTLETY 0:2
FC KOTLETY – OMBUD  0:0
BABY DO GARÓW – SZWAGROVIA  1:0

AWANS  –   1.  OMBUD  /  2.  FC KOTLETY

Grupa „C”

HORTUS TEAM – REGIONALNI  3:2
OCTAGON OGRODEX – PLECAK KAMILA  5:0 w
HORTUS TEAM – PLECAK KAMILA  5:0 w
OCTAGON OGRODEX – REGIONALNI  3:1
REGIONALNI – PLECAK KAMILA  5:0 w
OCTAGON OGRODEX – HORTUS TEAM  1:0

AWANS  –   1.  OCTAGON OGRODEX  /  2.  HORTUS TEAM

Grupa „D”

ARSTON TEAM – NO NAME   2:3
CATERING WIERZBNO – OZM OUTSIDERS  0:0
ARSTON TEAM – OZM OUTSIDERS  1:2
CATERING WIERZBNO – NO NAME  2:0
NO NAME – OZM OUTSIDERS  0:4
CATERING WIERZBNO – ARSTON TEAM  2:0

AWANS  –   1.  OZM OUTSIDERS  /  2.  CATERING WIERZBNO

Grupa „E”

PRZYJACIELE – PROMAX BEMOVO ELEKTRO-KOMP  3:4
STELMAX – CZARNI ORZEŁ  8:1
PRZYJACIELE – CZARNI ORZEŁ  4:0
STELMAX – PROMAX BEMOVO ELEKTRO-KOMP  0:0
PROMAX BEMOVO ELEKTRO-KOMP – CZARNI ORZEŁ  5:0
STELMAX – PRZYJACIELE   3:0

AWANS  –   1.  STELMAX  /  2.  PROMAX BEMOVO ELEKTRO-KOMP

Grupa „F”

DEPORTIVO MEDELIN – EKO ENERGIA   0:1
MDM KOMPUTERY – BUDMAR TEAM  0:1
DEPORTIVO MEDELIN – BUDMAR TEAM 1:0
MDM KOMPUTERY – EKO ENERGIA 0:1
EKO ENERGIA – BUDMAR TEAM  3:3
MDM KOMPUTERY – DEPORTIVO MEDELIN  0:1

AWANS  –   1.  EKO ENERGIA  /  2.  DEPORTIVO MEDELIN

Komentarze
Instagram
Partnerzy