Data publikacji: 27 czerwca 2020

I runda FORTUNA Pucharu Ostrowa za nami!

Jesteśmy już po rozegraniu I rundy FORTUNA Pucharu Ostrowa Wielkopolskiego. Było sporo emocji, nie zabrakło zaskakujących wyników!

GRUPA 1 M1 M2 M3 RAZEM
Dar Bud 0 0 0 0
Forewer Inox Barycz Przygodzice 3 3 0 6 awans
CNC Artego 0 0 3 3
Mat Bud Printwizards.pl 3 3 3 9 awans
Dar Bud – Forewer Inox Barycz Przygodzice 0 : 5
CNC Artego – Mat Bud Printwizards.pl 0 : 2
Dar Bud – Mat Bud Printwizards.pl 0 : 5
CNC Artego – Forewer Inox Barycz Przygodzice 0 : 10
Forewer Inox Barycz Przygodzice – Mat Bud Printwizards.pl 0 : 2
CNC Artego – Dar Bud 5 : 0
GRUPA 2 M1 M2 M3 RAZEM
Smerfy OW 0 3 0 3
Same Asy Team 3 1 1 5 awans
Hortus Team 1 1 3 5 awans
EKO Energia 1 0 1 2
Smerfy OW – Same Asy Team 1 : 3
Hortus Team – EKO Energia 0 : 0
Smerfy OW – EKO Energia 2 : 0
Hortus Team – Same Asy Team 1 : 1
Same Asy Team – EKO Energia 1 : 1
Hortus Team – Smerfy OW 3 : 2
GRUPA 3 M1 M2 M3 RAZEM
RomDach Pancerink.eu 3 1 1 5 awans
Warriors Śliwniki 0 1 3 4 awans
BETA Ostrowianka 0 1 1 2
Wfpłyty.pl 3 1 0 4
RomDach Pancernik.eu – Warriors Śliwniki 2 : 1
BETA Ostrowianka – Wfpłyty.pl 0 : 3
RomDach Pancernik.eu – Wfpłyty.pl 0 : 0
BETA Ostrowianka – Wariiors Śliwniki 1 : 1
Warriors Śliwniki – Wfpłyty.pl 1 : 0
BETA Ostrowianka – RomDach Pancernik.eu 1 : 1
GRUPA 4 M1 M2 M3 RAZEM
OZM Outsiders 3 3 3 9 awans
Innovare 0 0 3 3
FC Wężowe Żelkusie 1 3 0 4 awans
Perła Skalmierzyce 1 0 0 1
OZM Outsiders – Innovare 1 : 0
FC Wężowe Żelkusie – Perła Skalmierzyce 0 : 0
OZM Outsiders – Perła Skalmierzyce 2 : 0
FC Wężowe Żelkusie – Innovare 2 : 1
Innovare – Perła Skalmierzyce 2 : 1
FC Wężowe Żelkusie – OZM Outsiders 0 : 2
GRUPA 5 M1 M2 M3 RAZEM
FC Los Garkos 3 3 3 9 awans
WKS Węgry 0 3 1 4
OVB Team 0 0 0 0
Promax Bemovo Elektro-komp 3 0 1 4 awans
FC Los Garkos – WKS Węgry 4 : 0
OVB Team – Promax Bemovo Eletro-komp 0 : 5
FC Los Garkos – Promax Bemovo Elektro-komp 2 : 1
OVB Team – WKS Węgry 0 : 5
WKS Węgry – Promax Bemovo Elektro-komp 3 : 3
OVB Team – FC Los Garkos 0 : 5
GRUPA 6 M1 M2 M3 RAZEM
MDM Komputery 1 3 3 7 awans
Parkowcy Team 1 3 1 5 awans
Opakowaniaok.pl 3 0 0 3
Instalator Ostrów Wielkopolski 0 0 1 1
MDM Komputery – Parkowcy Team 1 : 1
Opakowaniaok.pl – Instalator Ostrów Wielkopolski 2 : 1
MDM Komputery – Instalator Ostrów Wielkopolski 2 : 1
Opakowaniaok.pl – Parkowcy Team 0 : 3
Parkowcy Team – Instalator Ostrów Wielkopolski 1 : 1
Opakowaniaok.pl – MDM Komputery 1 : 2
GRUPA 7 M1 M2 M3 RAZEM
Octagon Ogrodex Team 3 3 3 9 awans
Regionalni 0 3 0 3
MS-Bike Ostrów Wielkopolski 0 0 0 0
Ombud 3 0 3 6 awans
Octagon Ogrodex Team – Regionalni 3 : 1
MS-Bike Ostrów Wielkopolski – Ombud 0 : 5
Octagon Ogrodex Ostrów – Ombud 3 : 0
MS-Bike Ostrów Wielkopolski – Regionalni 0 : 2
Regionalni – Ombud 0 : 4
MS-Bike Ostrów Wielkopolski – Octagon Ogrodex Team 0 : 2
GRUPA 8 M1 M2 M3 RAZEM
Stelmax 3 0 1 4 awans
Kultywator 0 0 0 0
No Name 0 3 1 4
Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy 3 3 3 9 awans
Stelmax – Kultywator 2 : 1
No Name – Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy 0 : 2
Stelmax – Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy 0 : 1
No Name – Kultywator 1 : 0
Kultywator – Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy 0 : 2
No Name – Stelmax 1 : 1
GRUPA 9 M1 M2 M3 RAZEM
Citroen Sztukowski 1 1 3 5 awans
FC Kotlety 1 3 0 4
Santaigo De Łączka 1 0 0 1
Budmar Team 1 1 3 5 awans
Citroen Sztukowski – FC Kotlety 1 : 1
Santiago De Łączka – Budmar Team 2 : 2
Citroen Sztukowski – Budmar Team 0 : 0
Santiago De Łączka – FC Kotlety 0 : 1
FC Kotlety – Budmar Team 1 : 3
Santiago De Łączka – Citroen Sztukowski 0 : 1
GRUPA 10 M1 M2 M3 RAZEM
Mahle Team Ostrów Wielkopolski 3 3 0 6 awans
Zielony Świat 0 0 3 3
Young Stars 3 3 3 9 awans
Zielmax 0 0 0 0
Mahle Team Ostrów Wielkopolski – Zielony Świat 2 : 1
Young Stars – Zielmax 5 : 0
Mahle Team Ostrów Wielkopolski – Ziemax 5 : 0
Young Stars – Zielony Świat 5 : 1
Zielony Świat – Zielmax 5 : 0
Young Stars – Mahle Team Ostrów Wielkopolski 4 : 1
Komentarze
Instagram
Partnerzy