Data publikacji: 5 lipca 2021

Wyjątkowe wyróżnienie dla zawodnika OZM Outsiders

Podczas zakończenia sezonu 2020/2021, które odbyło się w minioną niedzielę 4 lipca postanowiliśmy nagrodzić wyjątkowym wyróżnieniem jednego z blisko 800 zawodników uczestniczących w naszych rozgrywkach.
Wiktor Pabiszczak – OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce

Zawodnik o bardzo wysokiej kulturze osobistej, gracz który swoim zaangażowaniem i sercem pozostawionym na boisku może być przykładem dla wielu zawodników którzy się poddają i nie wierzą już w zwycięstwo swojej drużyny, „Wiciu” bo tak na niego mówią koledzy z drużyny zawsze z pełną mobilizacją, zapałem do gry wierzy, że z każdego niekorzystnego wyniku idzie wyciągnąć jeszcze więcej i wskoczyć chociażby po jeden punkt do ligowej tabeli. Wiktor w minionym sezonie dla swojej drużyny zdobył 18 bramek.

Młody bo niespełna 24-letni gracz OZM Outsiders Nowe Skalmierzyce nie krył zaskoczenia tym, że to wyjątkowe wyróżnienie trafiło w jego ręce – „Bardzo dziękuję za ta nagrodę, nie spodziewałem się, że to właśnie w moje ręce trafi ta statuetka” – mówił po ceremonii Wiktor Pabiszczak

Wiktor gratulujemy i dziękujemy za kolejny sezon w rozgrywkach Playarena Ostrów! Życzymy Ci jak najwięcej sukcesów z drużyną!

 

Foto wykonane przez https://www.facebook.com/ZlapChwile.Fotografia

Komentarze
Instagram
Partnerzy rozgrywek